PRÍRODNÝ ‘‘LOOK‘‘ DO VÁŠHO INTERIÉRU

Široký výber prírodných materiálov 

Bambusová roletka je vyrábaná čisto z prírodných materiálov a ponúka tak množstvo rôznych dekoračných štýlov pre váš interiér pri využití rôznych dizajnov ručne pletených prírodných tkanív. Ponuka troch typov bambusových roletiek ponúka veľké množstvo estetického začlenenia do najrôznejších typov interiérov. Rolety je možné dostať v dvoch prevedeniach a to s navíjaním, ktoré prebieha rolovaním do vzhľadného balu alebo sťahovaním pri ktorom dochádza k obľúbenému pravidelnému riaseniu.

Naše Produkty

EDESA

Jedná sa o posledný typ bambusovej roletky ktorá je vyrábaná iba z prírodnej tkaniny juta. Ovládanie je zabezpečené navíjaním na hriadeľ pomocou retiazky a mechanizmu s brzdou. Umožňuje ľubovoľné nastavenie výšky zaťaženia.....

ASHA

Základný výrobok produktovej rady roletiek. Tkanina je rolovaná smerom dohora do vzhľadného balu. Ovládanie roletky je zabezpečené retiazkou a aretáciou s brzdou. Ovládací mechanizmus umožňuje nastaviť výšku zaťaženia roletky.

FEBA

Jedná sa o elegantný typ bambusovej roletky. Tkanina sa postupne skladá v horizontálnych pruhoch za sebou čím vzniká pravidelné riasenie. Ovládanie je zabezpečené retiazkou a aretáciou s brzdou čo umožňuje nastavenie výšky zaťaženia tkaniny.