Interierové tienenie je najjednoduhšou možnosťou ako zabránit prenikaniu slnečného žiarenia do interiéru vášho domu. Jednoduchosť interiérového tienenia spočíva v odrážaní či zabraňovaní prenikaniu slnečného žiarenia.  

Látkové žalúzie Plisé

ELEGANCIA SPÄTÁ S FUNKČNOSŤOU

Široká škála farieb a dekorov

Výnimočne flexibilný, elegantný a dekoračný prvok do vašich okien. Žalúzia Plisé predstavuje veľmi efektívny, dokonalý a estetický spôsob tienenia. Materiálom pre tienenie je špeciálna plisovaná látka. Vďaka svojej univerzálnosti a širokej škály farieb je plisé vysoko elegantným doplnkom každého moderného interiéru.

Drevená žalúzia

ŠTÝLOVÁ, ELEGANTNÁ A LUXUSNÁ.....

Vytvára nadštandardný interiér

Drevená žalúzia nachádza uplatnenie ako reprezentatívna, spoločenská, aj ako vysoko účelový doplnok bytov, kancelárií a spoločenských miestností. Umožňuje plynule regulovať úroveň tienenia, prefiltrovanie svetla cez drevené lamely a to robí z tejto klasickej ochrany výrobok obzvlášť dekoratívny. Je štýlovým, estetickým a luxusným doplnkom interiéru dotvára a umožňuje pocit dokonalej elegancie a harmónie v každom detaile. Je lacnou a nadštandardnou záležitosťou určená predovšetkým náročnejším zákazníkom s estetickým cítením a vkusom.

Bambusová roletka

PRÍRODNÝ ‘‘LOOK‘‘ DO VÁŠHO INTERIÉRU

Široký výber prírodných materiálov 

Bambusová roletka je vyrábaná čisto z prírodných materiálov a ponúka tak množstvo rôznych dekoračných štýlov pre váš interiér pri využití rôznych dizajnov ručne pletených prírodných tkanív. Ponuka troch typov bambusových roletiek ponúka veľké množstvo estetického začlenenia do najrôznejších typov interiérov. Rolety je možné dostať v dvoch prevedeniach a to s navíjaním, ktoré prebieha rolovaním do vzhľadného balu alebo sťahovaním pri ktorom dochádza k obľúbenému pravidelnému riaseniu.

Horizontálne žalúzie

NAJROZŠÍRENEJŠÍ SPÔSOB PROTISLNEČNEJ OCHRANY

Z farebnej škály jednoducho a harmonicky zladíte farby v miestnosti 

Horizontálne žalúzie sa stali súčasťou interiéru, stále predstavujú najrozšírenejší spôsob slnečnej ochrany, ochraňujú proti slnečným lúčom, regulujú teplo v miestnosti a chránia aj vaše súkromie. Využitie horizontálnych žalúzií je všestranné a ich farebná škála umožňuje harmonicky zladiť farby v miestnosti s doplnkami a vytvoriť tak príjemnú atmosféru podľa vášho vkusu. Výhodou je ich jednoduchosť, rýchlosť montáže, minimálna údržba a hlavne cenová dostupnosť.

Vertikálne žalúzie

VERTIKÁLNA ŽALÚZIA ELEGANTNE DOPLNÍ VÁŠ INTERIÉR

Nahradí záclony alebo závesy

Vertikálna žalúzia elegantne doplní váš interiér a vcelku nahradí záclony alebo závesy. Vďaka širokej ponuke materiálov a farebných odtieňov vkusne a moderne zladíte vašu kanceláriu a domov. Jej antistatická úprava, farebná a tvarová stálosť vyžaduje minimálne nároky na údržbu. Medzi jej prednosti patrí schopnosť zatieniť veľké plochy. Montáž je veľmi jednoduchá a rýchla pričom celkový dojem vedie k priedušnosti celého priestoru. Prekvapí vás radou neočakávaných svetelných a priestorových efektov.

Textilná roletka DEŇ/NOC

ZLAĎTE SI INTERIÉR

Voľba intenzity tienenia a komplexného farebného zladenia

Textilné roletky dávajú možnosť dokonalého celkového tieniaceho efektu v nadväznosti na architektonické riešenia interiéru a sú ideálnym dekoračným a praktickým doplnkom. Funkčnosť tejto roletky spočíva v dvojitom vedení látok so striedajúcimi priehľadnými a nepriehľadnými pruhmi, ktoré môžeme pomocou ovládacej retiazky plynule regulovať. Široká ponuka látok a typov textilných roletiek umožňujú zladiť voľbu intenzity tienenia a komplexného farebného zladenia. Textilné roletky majú niekoľko variant montáží, a to na stenu, do stropu alebo do rámu plastového okna, eurookna alebo strešného okna. Sú vyrobené ako voľne visiace alebo pevné s vodiacimi krycími lištami a krytom na navíjanie.

Textilná roletka

ZLAĎTE SI INTERIÉR

Voľba intenzity tienenia a komplexného farebného zladenia 

Textilné roletky dávajú možnosť dokonalého celkového tieniaceho efektu v nadväznosti na architektonické riešenia interiéru a sú ideálnym dekoračným a praktickým doplnkom. Široká ponuka látok a typov textilných roletiek umožňujú zladiť voľbu intenzity tienenia a komplexného farebného zladenia. Textilné roletky majú niekoľko variant montáží, a to na stenu, do stropu alebo do rámu plastového okna, eurookna alebo strešného okna. Sú vyrábané ako voľne visiace alebo pevné s vodiacimi krycími lištami a krytom na navíjanie.

Naše Produkty

FANROLL

Interiérová látková roletka s vysokou úrovňou tienenia. Jednoduchá montáž a široká možnosť výberu látok vytvárajú z tejto roletky žiadaný a dekoratívny doplnok interiéru.

FEBA

Jedná sa o elegantný typ bambusovej roletky. Tkanina sa postupne skladá v horizontálnych pruhoch za sebou čím vzniká pravidelné riasenie. Ovládanie je zabezpečené retiazkou a aretáciou s brzdou čo umožňuje nastavenie výšky zaťaženia tkaniny.

OPTIMA, OPTIMA MINI

S krytom na navíjanie a s vodiacimi lištami

Roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom. Box roletky je plastový. Látka je vedená v plastových vodiacich lištách. Je určená na montáž na krídlo okna.

DREVENÁ ŽALÚZIA 25 mm

Žalúzia je dodávaná vždy v interiérovom prevedení s čelným vývodom ovládania.

OVLÁDANIE: pomocou ovládacej paličky a retiazky s hruškou, ovládacie mechanizmy môžu byť umiestnené oba vpravo ‘‘CP‘‘, alebo oba vľavo ‘‘CL‘‘      , ovládacia palička vľavo retiazka vpravo ‘‘AL‘‘, alebo ovl. palička vpravo retiazka vľavo ‘‘AP‘‘

HORIZONTÁLNE ŽALÚZIE ISOLINE ECO

Horizontálna žalúzia ISOLINE ECO

Horizontálna žalúzia je základným modelom produktovej rady ISOLINE určená pre prakticky všetky typy plastových a drevených okien. Je vyrábaná a dodávaná s plastovými bočnými krytkami prevodoviek. Vďaka konštrukčnému riešeniu krytiek je možné pri montáži žalúzie upravovať polohu prevodoviek a to v rozmedzí 5 mm. Ovládaná je paličkou, jej výhodou je predovšetkým jednoduchosť, rýchlosť montáže, minimálna údržba a cenová dostupnosť. Vďaka tomu sa stala najpoužívanejšou žalúziou do plastových okien a euro okien.

COLLETE XL DEŇ/NOC

S krytom na navíjanie a s krycími lištami

Textilná roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom určená pre montáž na krídlo okna. Látka je po stranách zaistená krycími lištami.

DREVENÁ ŽALÚZIA 50 mm

Žalúzia je dodávaná vždy v interiérovom prevedení s čelným vývodom ovládania.

OVLÁDANIE: vyťahovanie pomocou ovládacieho mechanizmu retiazky s aretáciou, nakláňanie lamiel

je zabezpečené retiazkou s hruškou a ich fixácia je zabezpečená lankom. Možnosť ovládania retiazka + palička do max. šírky 1500 mm. LAMELA: 50 x 2,3 mm

HORIZONTÁLNE ŽALÚZIE ISOLINE LOCO

Horizontálna žalúzia ISOLINE LOCO

Jedná sa o model produktovej rady ISOLINE určená pre prakticky všetky typy plastových okien. Žalúzia sa vyrába a dodáva s plechovou krycou lištou LOCO, ktorá vďaka svojmu dizajnu dotvára celkovú vizáž moderného interiéru. Krycia lišta je zakončená tenkými plastovými krytkami v rovnakej farbe ako krycia lišta. Technické aj estetické prevedenie tejto žalúzie ju zaraďuje ako do pozície špičkového modelu produktovej rady ISOLINE tak aj do najlepšieho modelu žalúzie z celej typovej ponuky žalúzií.....

 

OPTIMA DEŇ/NOC

S krytom na navíjanie a s vodiacimi lištami

Textilná roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom určená pre montáž na rám okna. S krytom na navíjanie a s vodiacimi lištami.