Pozdvihnú váš balkón, lodžiu či terasu, prehrejú váš domov a oživia ho prirodzeným svetlom. Jednoduchý a pritom elegantný posuvný systém pre terasy s nízkym prechodným prahom. Možnosť uzamykania terasy. Ponúkame profesionálne poradenstvo pri výbere vhodného typu zasklenia.

Naše Produkty

Posuvné systémy

Ponúkame posuvné alebo skladacie bezrámové zasklenie terás a iných priestorov. Účelom zasklenia terasy našim posuvným systémom je ochrana voči vetru, dažďa, snehu, hluku či prachu. 

Skladacie bezrámové zasklenie nezabraňuje výhľadu von z terasy lebo neobsahuje žiadne vertikálne profily. Ich systém spočíva na posúvaní a otáčaní sklených tabúľ v hornej a spodnej vodiacej lište, sklené tabule obsahujú silikónovú vložku, ktorá dopomáha na dokonalé uzatvorenie skiel. 

Sklené tabule sú vyrobené z 8, 10 alebo 12 mm hrubého tvrdeného skla. Hoci aj 3 metre vysoký skladací systém je uskutočniteľný, rozmery vyššie ako 3 metre musia byť zastavané. Všetky sklenené bočné steny môžu byť poskladané v jednom alebo dvoch smeroch, kolmo na ohraničenú plochu, keď sú poskladané. Na rozdiel od lamelových dverí lišty sklenených tabúľ sa dájú vstavať ale treba dbať na miesto určené na otváranie a skladanie tabúľ. Odporúčaná šírka sklenených tabúľ je 50-70 cm, pri zložení zariadenia ostáva medzi dvomi tabuľami 33 mm. Práve toto je veľkou výhodou skladacieho systému voči posuvnému. Dokáže otvoriť až 95% zaskleného priestoru.