PRAKTICKÝ DOPLNOK, KTORÝ VÁS NEOBŤAŽUJE

Rolovacia sieťka je v dnešnej dobe štandardným doplnkom celkového sortimentu sieťok proti hmyzu. Zväčšuje tak rozsah možností, riešení pre vaše okná a dvere. Jej využitie je predovšetkým tam, kde sa vyžaduje častá voľnosť a priechodnosť. V čase, keď nie je používaná, ju možno navinúť do boxu. Tým dochádza k zvýšeniu životnosti sieťky, ktorá je vyrobená zo skleného vlákna ošetreného plastovým nástrekom. Jej presná výroba na mieru dokonale zabráni vniknutiu nežiadúceho hmyzu do interiéru. Rolovacia sieťka je dodávaná v rôznych farebných prevedeniach s možnosťou lakovania boxu a vodiacich líšt. Vďaka použitým materiálom je zabezpečená trvanlivosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom počas používania.

Naše Produkty

DVEROVÁ ROLOVACIA SIEŤKA DAROS

Dverová rolovacia sieťka je vhodná pre montáž na rámy aj do ostenia dverí. Lišta na doraz je držaná v rozvinutej polohe magnetickou gumou.

OKENNÁ ROLOVACIA SIEŤKA VERSA

Okenná rolovacia sieťka je vhodná pre montáž na akýkoľvek druh okna, ponúka výber v možnostiach montáže. Lišta na doraz je aretovaná buď koncovkami na doraz alebo záchytnou lištou na doraz.