MODERNÝ DIZAJNOVÝ PRVOK PROTI OBŤAŽOVANIU HMYZOM

Skladaná dverová sieťka Plisé je moderným a elegantným doplnkom súčasného interiéru. Plisé nie je iba ochranou proti obťažujúcemu hmyzu ale aj dodáva priestoru veľmi osobitý charakter. Je ideálnym riešením pre zimné záhrady, francúzske okná a terasy. Plisovaná alebo skladaná sieťka predstavuje modernú ochranu interiéru pred nežiadúcim hmyzom. Elegantné prevedenie skladanej sieťky je veľmi dekoratívne.

Naše Produkty

MAXI PLISÉ (READY)

Plisé sieťka Ready je vhodná tak ako pre montáž do ostenia v spojení s vynášacím profilom tak aj pre montáž na stenu alebo rám. Jedná sa o bezbariérový systém v jednokrídlovom alebo v dvojkrídlovom prevedení.

MINI PLISÉ

Systém plisovanej sieťky proti hmyzu MPH je riešením navrhnutým predovšetkým v zájme úspory miesta. Skvelo se hodí k montáži na terasové dvere a balkonové výklenky s šírkou až 4 m. 

Charakteristickou vlastnosťou výrobku je použitie speciálnej plisovanej sieťoviny, ktorá sa pri zatváraní skládá ako harmonika a schová sa do bočného profilu. Sieť proti hmyzu tak zaberá velmi málo miesta a umožňuje optimálne využitie priestoru. Nijak tím však nieje obmezená funkčnost dverí ani výhlad von.

Výhodou riešenia od firmy Aluprof je možnost oddeleného zariadenia napätie jednotlivých vodiacich šnůr siete proti hmyzu, to zaistí stabilitu jej polohy.

Systém MPH sa vyznačuje neobyčejne plynulým posuvom. Jeho používanie je veľmi jednoduché a nevyžaduje použitie veľkej sily. Naviac konstrukcia siete proti hmyzu umožňuje jej zastavenie v ľubovolnej polohe. Ďalšia prednosť tohoto riešenia je nízký prah, ktorý nijak neobmezuje voľný priechod.

Konštrukcia siete proti hmyzu je vyrobena z extrudovaného hliníka, ktorý zaisťuje dlhú životnosť a odolnosť proti pôsobeniu atmosferických vplyvov. Zároveň možno tento materiál nalakovať ľubovolnou farbou z palety RAL.

Plisovaná sieť proti hmyzu Harmony bola navrhnutá tak, aby bola kompatibilná so systémamy rolet Aluprof s použitím vodiacich lišt PPMO 53.