ZLAĎTE SI INTERIÉR

Voľba intenzity tienenia a komplexného farebného zladenia 

Textilné roletky dávajú možnosť dokonalého celkového tieniaceho efektu v nadväznosti na architektonické riešenia interiéru a sú ideálnym dekoračným a praktickým doplnkom. Široká ponuka látok a typov textilných roletiek umožňujú zladiť voľbu intenzity tienenia a komplexného farebného zladenia. Textilné roletky majú niekoľko variant montáží, a to na stenu, do stropu alebo do rámu plastového okna, eurookna alebo strešného okna. Sú vyrábané ako voľne visiace alebo pevné s vodiacimi krycími lištami a krytom na navíjanie.

Naše Produkty

LEGEND

Pre strešné okná

Textilná roletka s dokonalým dizajnom a reprezentatívnym vzhľadom ovládaná pružinou v hriadeli priamo určená pre montáž do krídla strešného okna.

JAZZ 17, JAZZ 32, JAZZ EXPERT

Bez krytu na navíjanie, voľne visiace

Jednoduchá voľne visiaca textilná roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom určená pre montáž na krídlo okna, do ostenia alebo priamo na stenu.

ROLLITE

Interiérová roletka pre okná s izolačným dvojsklom. Vhodná ako interiérový doplnok, výber z veľkého množstva farieb a materiálov, celotieniace.

OPUS

S krytom na navíjanie, voľne visiace

Jednoduchá voľne visiaca textilná roletka s krytom na navíjanie, bez krycích líšt, s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom navíjania látky určená pre montáž priamo na stenu alebo do stropu.

COLLETE PLUS, XL

S krytom na navíjanie a s krycími lištami 

Textilná roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom určená pre montáž na krídlo okna. Látka je po stranách zaistená krycími lištami.

FANROLL

Interiérová látková roletka s vysokou úrovňou tienenia. Jednoduchá montáž a široká možnosť výberu látok vytvárajú z tejto roletky žiadaný a dekoratívny doplnok interiéru.

OPTIMA, OPTIMA MINI

S krytom na navíjanie a s vodiacimi lištami

Roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom. Box roletky je plastový. Látka je vedená v plastových vodiacich lištách. Je určená na montáž na krídlo okna.

MIST

Svojou konštrukciou a tieniacimi vlastnosťami je určená pre strešné okná. Rovnomerne tlmí slnečné lúče a významnou mierou tak zabraňuje prehrievaniu interiéru.

STREAM PLUS, STREAM S

Bez krytu na navíjanie, voľne visiace 

Textilná roletka s tradičnou konštrukciou s pružinovým pohonom na navíjanie látky určená pre montáž na krídlo okna, do ostenia alebo priamo na stenu.